Z Tribalwars Wiki CZ
Přejít na: navigace, hledání

KmenVstup do kmeneZaložení kmenePozvání do kmene a propuštění hráčeOpuštění kmeneRozpuštění kmeneDiplomacieKmenové válkyFórum kmeneKmenový profilPozice v kmenuNajít kmenKmenové schopnostiRezervační systémNeaktivní zakladatel kmeneNový náhled kmene


Jak najít kmen?

Konkrétní kmen najdete, když kliknete na žebříček uprostřed v horním panelu a v rolovací liště zvolíte možnost Kmeny. Do volného políčka napíšete tag nebo název kmenu, a kliknete na OK. Lze tam hledat i podle pozice kmenu v žebříčku.

Pokud hledáte kmen, kam byste chtěli vstoupit, je vhodné najít si v žebříčku i možnost Kmeny na kontinentu. Tam je vidět, které kmeny jsou nejsilnější ve vaší oblasti (kontinentu).

Dále lze vyhledávat i podle "poraženého nepřítele" nebo podle "kmenových válek".

Jak poznat dobrý kmen?

Skoro každý kmen má na profilu napsané, že je dobrý, nebo že ovládne svět, apod., ale opravdu dobrých kmenů je málo a těžko se hledají. Může napomoci několik rad:

Střídmost v profilu- dobré kmeny se většinou naprázdno nevychloubají, protože za ně mluví činy. Většinou si nepíší na profil spojence, DoN, ani nepřátele, protože je to netaktické.

Pravopis - dobří vůdcové ho většinou umí.

Body - určující je spíše průměr na hráče než celkový součet. Další ukazatel je i průměr bodů na vesnici, zejména ze začátku. Poražený protivník - napoví, jestli se kmen spíše brání nebo útočí, a jak.

Poloha na mapě - měla by být strategicky výhodná. Hráči musí mít nejen možnost se rozvíjet, ale i být dostatečně blízko, aby si mohli pomoci.

Zkušenosti vůdců - sledujte na TWStats minulost vůdců. Hráli/hrají nějaké starší světy? Čeho tam dosáhli?


pro zvětšení klikněte na náhled